O Firmie

Działalność firmy

Firma MyNET koncentruje się na usługach związanych z transmisją danych oraz dostępem do Internetu, które kierujemy do klientów indywidualnych i zbiorowych oraz małych firm i instytucji.
Firma działa na terenie województwa małopolskiego. Mamy możliwość dotarcia ze swoim łączem prawie do każdego miejsca na terenie powiatu krakowskiego i olkuskiego.

Nasze cele

Główny nacisk kładziemy na indywidualne potrzeby użytkowników, efektywność rozwiązań technicznych, wysoką jakość funkcjonowania sieci oraz bezpieczeństwo transmisji.

Stosujemy nowoczesne urządzenia teletransmisyjne, przystosowane do pracy w trudnych warunkach pogodowych i technicznych. Ich parametry jakościowe oraz wydajność gwarantują niezawodność i wieloletnie działanie. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przesyłanych oraz przechowywanych danych stosujemy nowoczesne rozwiązania, które wraz z wykwalifikowaną grupą administratorów dają pewną ochronę.

Ponadto

Oprócz szeroko pojętego dostępu do Internetu oferujemy Państwu usługi naszej doświadczonej kadry pracowniczej w innych dziedzinach informatyki i techniki.

Promocje

Poleć nas znajomemu!
Za każdą osobę która z Twojego polecenia podłączy się do naszej sieci i do 7 dni od daty instalacji poinformuje nas o tym fakcie e-mailem otrzymujesz jeden miesiąc za 1 zł!
Zmień operatora!
Do 30 dni od daty rozwiązania umowy (udokumentowanego do 7 dni od daty instalacji) z poprzednim operatorem podłącz się do sieci Mynet a na starcie otrzymasz pierwszy miesiąc za 1zł!
Go Top